Інформація для учасників АТО
 Захисні споруди цивільної оборони м.Рівне
 Соціальний ролик 'Неможливе' про українську армію
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Інформація для вимушених переселенців
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
Протидія торгівлі людьми
ВЕБ-КАМЕРИ
Веб-камери нашого міста
Офіційний сайт управління економіки міста
Офіційний сайт управління освіти Рівненського міськвиконкому
Офіційний сайт управління культури і туризму
РІВНЕНСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ
ОФIЦIЙНI ВЕБ-СТОРIНКИ
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Рівненська обласна державна адміністрація
Антимонопольний комітет України
ПОСИЛАННЯ НА НАШ САЙТ
Кнопка розміром 150х65 пікселів
Кнопка розміром 88x31 пікселів
ЛІЧІЛЬНИК ВІДВІДУВАНЬ Рівненська міська рада та її виконавчий комітет - ГОЛОВНА
Шановні користувачі та відвідувачі нашого сайту!
    На даний момент офіційна сторінка Рівненської міської ради та її виконавчого комітету перебуває на стадії модернізації та інформаційного наповнення. Розділи сайту поетапно будуть реконструюватися та проводитиметься ревізія розміщеної там інформації. У той же час ми зробимо усе можливе, щоби мінімізувати незручності, пов’язані з роботами на сайті.
    У будь-якому разі оприлюднення проектів рішень та рішень міської ради, іншої інформації, як це передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації», відбуватиметься без змін у терміни, встановлені чинним законодавством.
    Перепрошуємо за тимчасові незручності!
Шановні друзі !
    Вітаємо Вас на офіційному сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету!
    У своїй діяльності ми прагнемо бути зрозумілими для усієї територіальної громади та відкритими у провадженні своєї політики, у прийнятті рішень, які впливатимуть на життя рівнян.
    Сподіваємось, що наш сайт стане тим інструментом, за допомогою якого кожен зможе знайти корисну інформацію про життєдіяльність міста, інформацію, яка полегшить вирішення певної проблеми.
    Тож, відвідавши цей сайт, Ви матимете прекрасну нагоду краще познайомитися з містом Рівне та його представницькою владою.
Шановні виборці!
26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

     Просимо Вас перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців.
    Уточнити свої персональні дані у списках виборців можна через інтернет. Для цього необхідно зайти на сайт Державного реєстру виборців, зареєструватися та через особистий електронний кабінет відправити запит. Відповідь через деякий час прийде на електронну пошту.
    Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами, внесеними постановами Центральної виборчої комісії від 22 вересня 2012 року №1046, від 09 ківтня 2014 року №240, від 15 травня 2014 року №589) «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» було затверджено Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, які розроблено з метою забезпечення однакового застосування органами ведення Державного реєстру виборців законодавства України про вибори та всеукраїнського референдуму під час приймання та розгляду звернень громадян про тимчасову зміну місця голосування.

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах або референдумі (далі – виборець), передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.

Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця приймається органом ведення Державного Реєстру виборців (бланк та зразок заповнення наявні у відділі ведення Державного реєстру виборців) :

• за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування;
• за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата та місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування) або референдуму, чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування

Якщо заява не містить даних, необхідних для прийняття відповідного рішення, та неможливо усунути ці недоліки під час її приймання, вона невідкладно повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

Увага!
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Донецької чи Луганської області, на період проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування. (Постанова_ ЦВК від 07 жовтня 2014 року № 1529)


Звичайні та спеціальні виборчі дільниці, утворені на постійній основі, що відносяться доодномандатного виборчого округу №152.

Про Державний реєстр виборців, діяльність органів ведення Реєстру, перелік виборчих округів та виборчих дільниць, виконання заходів з підготовки до позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, та іншу цікаву і корисну інформацію можна дізнатися на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії http://cvk.gov.ua/

Розпорядження міського голови №658-р від 29.08.2014 р. «Про порядок розміщення матеріалів передвиборної агітації на території м.Рівного» Текст документа
Шановні рівняни!
РОДИЧІ УЧАСНИКІВ АТО МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

    Виконавчий комітет Рівненської міської ради погодив проект рішення Рівнеради "Про внесення доповнень до Міської програми "Ветеран" на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 28.12.2010 № 43".
    Відтак, на останній сесії Рівнеради депутати внесли доповнення в додаток до рішення Рівненської міської ради "Про затвердження Міської програми "Ветеран" на 2011 - 2015 роки", а саме доручили управлінню соцзахисту міста надавати для часткової компенсації витрат за оплату житлово-комунальних послуг щомісячну грошову допомогу в розмірі 200 гривень одному з членів сім'ї учасникам АТО, призваним на військову службу на виконання Указів Президента України "Про часткову мобілізацію" від 17.03.2014 № 303/2014, від 22.07.2014 № 607/2014, від 06.05.2014 № 454/2014, місце проживання якого зареєстровано в м.Рівному.
    Виплата грошової допомоги проводитиметься з 1 вересня 2014 року, але не раніше ніж з місяця призову військовослужбовця для участі в антитерористичній операції, згідно звернення одного з членів його сім'ї.

    Підставою для проведення виплати є документ, виданий уповноваженим органом, зокрема Міністерства оборони України (військовим комісаріатом, військовими частинами тощо), Міністерства внутрішніх справ України, Служби Безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України тощо або їх територіальними органами.

     Про внесення доповнень до Міської програми "Ветеран" на 2011 - 2015 роки.
Шановні рівняни!
    Сьогодні Президент, Верховна Рада України, окремі політичні сили ініціювали внесення змін до Конституції України, намагаючись при цьому удосконалити ключові положення Основного Закону в частині місцевого самоврядування з метою максимальної децентралізації влади, тобто максимальної передачі повноважень на місця та фінансових інструментів для реалізації цих повноважень. Основна мета внесення цих змін – це не боротьба за владу, а розумний підхід до розподілу влади.
    Тож на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року №451-р «Про організацію проведення обговорення змін до Конституції щодо децентралізації державної влади», протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року, відповідного розпорядження міського голови від 18.06.2014 у місті Рівному триває широке обговорення змін до Конституції із залученням органів місцевого самоврядування, Рівненського відділення Асоціації міст України, громадськості, наукових та ділових кіл.
    Просимо усіх охочих мешканців міста, кому небайдужа доля нашої держави, взяти участь в цьому обговоренні та надсилати свої пропозиції на електронну адресу inforivne@ukr.net.
    Посилання на інформаційні матеріали щодо обговорення змін до Конституції України розміщені на офіційному сайті Рівненської міської ради www.city-adm.rv.ua у рубриці «Громадські обговорення/Громадські слухання та обговорення».

Шановні мешканці Рівного!
    Не будьте байдужими до початку конституційного процесу, адже Конституція – це головний документ, за яким повинна жити наша країна у цьому столітті.
Шановні виборці!

Просимо Вас перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців.
    Уточнити свої персональні дані у списках виборців можна через Інтернет. Для цього необхідно зайти на сайт державного реєстру виборців , зареєструватися та через особистий електронний кабінет відправити запит. Відповідь через деякий час прийде на електронну пошту.
    У разі, якщо у виборця немає доступу до Інтернету, перевірити свої персональні дані можна у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Рівне, вул.Поштова, 2, каб.9, тел.: 64−00−89, 63−45−45, 22−30−61.

    Інформація до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року

18.06.2013
Оголошено проведення ХІ загальноміського відкритого Рейтингу популярності “Гордість міста”

23 грудня 2012 в місті Рівному відбудуться громадські слухання

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.12.2012 від № 1306-р 23 грудня 2012 року о 15.00 год. відбудуться громадські слухання щодо забудови гаражів "Північний - 10" на вул. Будівельників в місті Рівному (місце проведення - ЖКП "Перспективне").

ОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА СТАРШОГО ПО БУДИНКУ

Шановні рівняни!
6 січня в сесійній залі Рівненської міської ради відбувся звіт міського голови Володимира Хомка перед територіальною громадою міста (відповідно до частини 7, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).
Текст звіту
ОСТАННІ НОВИНИ І АНОНСИ
  Пошук по розділу
23.08.2016

  1 2 3 4 5  ...   

ВАКАНСІЇ
  Пошук по розділу

  1   

ПОШУК ПО САЙТУ
Вхід
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ
Електронні звернення
Депутати на мапі міста
Пасажирський транспорт загального користування On-Line

 Графіки руху

Перелік перевізників м.Рівне
 Проекти рішень міської ради
 Рішення міської ради
 Розпорядження міського голови
 Проекти рішень виконкому
 Рішення виконкому
 Законодавство України
Mayor Rish
Бюджет міста
Наявність медикаментів у лікувально-профілактичних закладах Рівного
Захисні споруди м.Рівного
АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ
Центр надання адміністративних послуг
Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг
ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО при Рівненській ОДА
 Реєстрація на чергу в ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
 ЧЕРГОВІСТЬ ОТРИМАННЯ ЖИТЛА ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В М.РІВНЕ
 Комунальні тарифи
 Дислокація житлового фонду
 МІСЬКІ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
 Як створити ОСББ?
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ТА ІНШІ ПЛАНИ МІСТА
Генеральний та інші плани міста
МАПА МІСТА
Мапа міста
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Фотогалерея
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Відеогалерея
НОВИНИ до 2016 року
АРХІВ АНОНСІВ
Рівненський зоопарк
Тижневик "7 ДНІВ" – новини рівного
Перший інформаційний канал
ПОГОДА
  Ровно: Ночь 25 Aug, Thu
температура 14..16 С, давление 750..752 мм рт.ст., ветер Северный, 3 м/с
Докладніше...
  Ровно: Утро 25 Aug, Thu
температура 16..18 С, давление 751..753 мм рт.ст., ветер Северный, 3 м/с
Докладніше...
  Ровно: День 25 Aug, Thu
температура 23..25 С, давление 750..752 мм рт.ст., ветер Северный, 5 м/с
Докладніше...
  Ровно: Вечер 25 Aug, Thu
температура 17..19 С, давление 751..753 мм рт.ст., ветер Северный, 3 м/с
Докладніше...
   
Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Телефон: +38 0362 262525     Факс: +38 0362 636382
Адреса електронної пошти: nzag@city-adm.rv.ua
Copyright © 1998-2016 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2016 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.