Створення Імунологічної лабораторії на базі Клінічно-діагностичної лабораторії
ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА > Інвестиційні проекти > Створення Імунологічної лабораторії на базі Клінічно-діагностичної лабораторії

    Центральна міська лікарня     Мета проекту: Комплексне обстеження хворих у зв’язку зі збільшенням інфекційних захворювань (гепатит С і дельта, герпис, цитлмегаловірус) і зниженням імунітету, збільшення кількості імуно-залежних хвороб.

    Обґрунтування проекту:

    Центральна міська лікарня м.Рівне має 9 відділень, в тому числі: інфекційні дитяче та доросле, гастроентерологічне, неврологічне, урологічне, офтальмологічне, ревматологічне та інші, кабінети інфекційних захворювань при трьох поліклініках та ліжка для хворих на СНІД. Хворі саме цих відділень потребують додаткових імунологічних обстежень.

    Для відкриття такої лабораторії лікарня має професійні кадри: лікар-лаборант вищої категорії, три фельдшери-лаборанти, два з яких мають вищу категорію. Для облаштування лабораторії лікарня має відповідне приміщення. В перспективі імунологічна лабораторія зможе проводити імунологічні обстеження пацієнтів центру планування сім’ї та дитячої лікарні.

    Очікуваний результат: можливість проведення імунологічних досліджень імуноферментними методами для виявлення інфекційних захворювань, ТОРЧ-інфекцій, діагностики залізодефіцитних анемій, системних захворювань.

    Кошторисна вартість проекту: 364,4 тис.грн. (витрати на обладнання).

    Контактна особа: Покоєвчук Вікторія Михайлівна, т.63-35-30

   
Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Адреса електронної пошти: rivnerada.general@gmail.com
Телефонний довідник
Copyright © 1998-2021 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2021 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International