Центральна міська лікарня м. Рівне
Місто Рівне > Охорона здоров'я > Центральна міська лікарня м. Рівне

КНП "Центральна  міська лікарня" РМР на сьогодні - це сучасний медичний комплекс, який надає , як ургентну так і планову медичну допомогу жителям м. Рівне та області.

Керівництво ЦМЛ здійснюється головним лікарем Кучеруком Євгенієм Філімоновичом, телефон  – (0362) 23-52-36

На 770 ліжках функціонує 17 відділень ( 7 – терапевтичних, 10 - хірургічних), із них 6 відділень  мають  статус   обласних

В лікарні працює  250 лікарів, 12 кандидатів наук, 12  Заслужених лікарів України.

Щорічно в лікарні отримує стаціонарну допомогу більше 27 тисяч хворих, проводиться більше 13-ти тисяч оперативних втручань, лікується понад 300 хворих на інфаркт міокарда, більше 400 – з гострим порушенням мозкового кровообігу, біля 3000 з травмами.

За добу приймальне відділення обслуговує до 200 хворих, при госпіталізації яких,у першу добу, невідкладна медична допомога надається безкоштовно.

На базі ЦМЛ проводяться  коронарографії і стентування коронарних артерій, що дає змогу зменшити інвалідність та смертність  від інфаркту міокарда, та дає пацієнту плідно та якісно жити і працювати.

В міській лікарні проводяться всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, проводиться імплантація суглобів(колінних та кульшових), широко впроваджуються лапароскопічні методи операцій, надається належна увага світовій тенденції в хірургії мікроінвазивним методам лікування. У нейрохірургічному відділенні проводяться операції з приводу травми головного та спинного мозку, ендоскопічне лікування вертеброгенного больового синдрому, постановка стабілізуючих систем хребта, лікування об’ємних процесів, пластика посттравматичних кісткових дефектів, пластика травматичних пошкоджень периферичної нервової системи, постановка лікворошунтуючих систем, діагностична селективна ангіографія, доплерографія судин шиї та екстракраніальних судин. Хірургічна активність найвища серед хірургічних закладів міста та  області і складає 65,3%.

На сьогодні в закладі діють: комп’ютерний томограф, МРТ, ангіограф, літотріптор, синусоскоп, мамограф, лапароскопічна техніка, монітори для динамічного спостереження за тяжкими хворими, сучасна наркозно дихальна та рентгенологічна апаратура, надсучасне лабораторне устаткування. За добу в клініко-діагностичний лабораторії проводять до 6380 лабораторних досліджень.

Структурним підрозділом ЦМЛ м. Рівне є поліклініка № 1, яка обслуговує  56645 населення. Щорічна кількість відвідувань становить близько 450 тисяч. Штат поліклініки 244 працівники, в т. ч. 75 лікарів. В поліклініці налічується 30 терапевтичних дільниць; функціонує  цілодобовий міський травмпункт;  ведуть  прийом спеціалісти вузького профілю.

При поліклініці створені 2 денних стаціонари  для терапевтичних, неврологічних хворих та із захворюванням шкіри, в яких щороку  лікується близько 3000 пацієнтів.     Інформація про НАЯВНІСТЬ МЕДИКАМЕНТІВ
   
Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Адреса електронної пошти: rivnerada.general@gmail.com
Телефонний довідник
Copyright © 1998-2022 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2022 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International