Міська дитяча лікарня
Місто Рівне > Охорона здоров'я > Міська лікарня № 2

КНП "Міська лікарня № 2" РМР  побудована в 1972р. Категорія лікарні – об’єднана лікарня на 100 стаціонарних ліжок з поліклінічним відділенням.Головний лікар закладу - Шегера Олександр Петрович, тел. (0362) 42-34-40.

До складу лікарні входять:стаціонар і поліклінічне відділення, що обслуговуються шістьма допоміжними лікувально–діагностичними відділеннями: клінічна і біохімічна лабораторії, фізіотерапевтичне відділення, рентгенологічне відділення, відділення функціональної діагностики, приймальне відділення, патологоанатомічне відділення з гістологічною лабораторією.

Поліклінічне відділення Міської лікарні № 2  Рівненської міської ради надає амбулаторно – поліклінічну допомогу жителям м.Рівного,  розрахована на 200 відвідувань в зміну, має 32 лікарських кабінети, побутові, господарські, підсобні приміщення, зв’язана переходом з головним корпусом лікарні. Поліклініка працює з 8.00 до 17.00 години по п’ятиденці.

Працюють спеціалізовані кабінети: терапевтичні (2), хірургічний, неврологічний, урологічний, гінекологічний, дерматовенерологічний, офтальмологічний, отоларингологічний, стоматологічний, ендоскопічний. процедурний. Клінічна, імунологічна та біохімічна лабораторії, рентгенлабораторія, відділення функціональної діагностики, кабінет УЗД.

З січня 2017 року розпочав роботу кабінет психофізіологічної експертизи.

В поліклініці працює відділ платних медичних послуг і в перспективі розглядається можливість створення поліклініки профілактичних медичних оглядів.

Стаціонар Міської лікарні № 2 РМР складається із 2 лікувально-діагностичних відділень розрахованих на одночасне перебування 100 хворих.

            Терапевтичне відділення на 60 ліжок, із них:

-          30 ліжок загально-терапевтичного профілю;

-          30 неврологічного профілю.

З них планується виділити 10 ліжко-місць для проходження курсу

відновлювального лікування.

      Хірургічне відділення 40 ліжок, із них:

-          15 ліжок загально хірургічного профілю;

-          15 гінекологічного профілю;

-          5 – ЛОР;

-          5 – офтальмологічного профілю.

        В лікарні розгорнуто відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, куди скеровуються пацієнти після важких травматичних операцій; пацієнти неврологічного та терапевтичного профілю, у яких порушено життєво-важливі функції організму, та вони потребують реанімації та інтенсивної терапії. У відділенні АІТ за рік проліковується близько 350 пацієнтів.

Стаціонар обслуговують за штатним розписом 14 лікарських штатних посад, 34,5 середнього медичного персоналу. Ними загалом за рік в стаціонарі обслуговується 3700 пацієнтів. Проводиться близько 750 оперативних втручань.

            Відділення фізіотерапії проводить лікування та реабілітаційні курси при наявності функціональних розладів та органічних захворювань центральної та периферичної нервових систем, органів кровообігу та дихання, опорно-рухового апарату.Інгаляції лікарськими речовинами.

Апаратні методи фізіотерапії: Магнітотерапія; Електрофорез;

Лазеротерапія; Ампліпульс; Ультразвукова терапія; Магнітотерапія; Електрофорез; ультрафіолетове опромінення;

Лікувальний масаж; Лікувальна фізкультура.

 Парафіно-аплікаційна озокеритово-аплікаційна терапія.

Відділення функціональної діагностики займається проведенням обстежень з метою діагностики та оцінки функціонального стану при захворюваннях серцево-судинної, нервової, дихальної, ендокринної системи:

         Електрокардіографія; спірографія; реоенцефалографія.

В клініко-діагностичній лабораторії проводиться:

Клінічні дослідження (загальний аналіз крові з диференційованим підрахунком лейкоцитарної формули, загальний аналіз сечі, копрограма, спермограма та ін.);

Біохімічні дослідження (серцеві, ліпідні, ниркові, печінкові профілі);

Дослідження на наявність гепатитів та інших інфекційних агентів;

Дослідження на наявність паразитів;

Цитологічні дослідження;

Мікробіологічні дослідження.

Лабораторія обладнана сучасною апаратурою: біохімічний аналізатор, гематологічний аналізатор, гемокоагулометр, аналізатор електролітів.    Інформація про НАЯВНІСТЬ МЕДИКАМЕНТІВ
   
Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Адреса електронної пошти: rivnerada.general@gmail.com
Телефонний довідник
Copyright © 1998-2022 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2022 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International