КЗ ЦПМСД “Північний“
Місто Рівне > Охорона здоров'я > КЗ ЦПМСД “Північний“

КНП «ЦПМСП Північний» заснована 19 лютого 2001р., як відокремлений заклад охорони здоров’я функціонує з 28 грудня 2005р.. Первинна медична допомога надавалась дільничними лікарями-терапевтами та лікарями багатьох вузьких спеціальностей.

Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги  «Північний» Рівненської міської ради було організовано  шляхом зміни найменування  поліклініки «Північна» Рівненської міської ради. Рішенням Рівненської Міської Ради від 26.03.2015р. № 5118. Головний лікар закладу – Пароля Андрій Андрійович, тел.(0362)62-70-59.

Структура Центру:   Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги  «Північний» Рівненської міської ради

- Адміністративно-управлінський та допоміжний персонал (вул. Фабрична, 10)

- Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини №1 (вул. Фабрична, 10)

- Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини №2 (вул. Фабрична, 10)

- Клініко-діагностичне відділення (вул. Фабрична, 10)

Метою діяльності лікувального закладу  відповідно до затвердженого Статуту є реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення на території м. Рівне, що територіально прикріплена до Центру ПМСД «Північний» заходів, спрямованих на:

- забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою;

- забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.

З метою розвитку стаціонарозамінних форм лікування розгорнуто 10 ліжок денного стаціонару для лікування хворих різного профілю, як терапевтичного, так і неврологічного. За рік у денному стаціонарі оздоровлюється понад  1000  хворих.

Реформування галузі охорони здоров’я на засадах загальної практики – сімейної медицини потребує проходження курсу спеціалізації всіх лікарів – терапевтів дільничних та сестер медичних дільничних за напрямком загальна практика – сімейна медицина. Даний напрямок роботи повинен бути завершений до 2020 року.

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги докладають усіх можливих зусиль для того, щоб лікування було доступним та якісним. Лікарі загальної практики, дільничні терапевти своєчасно діагностують патологію на первинному рівні, а це, звичайно, сприяє найефективнішому подальшому лікуванню, збереження здоров'я багатьох хворих та гарантує їх повне одужання.

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги  постійно проводяться лікарські конференції з метою підвищення кваліфікації лікарів загальної практики –сімейної медицини.

З метою покращення медичного забезпечення мешканців кабінети лікарів первинної ланки частково оснащено комп’ютерною технікою.

В Центрі первинної медико-санітарної допомоги  проводиться активне впровадження сучасних інформаційних (електронна реєстратура) та управлінських технологій, що дає можливість поєднати основні інформаційні потоки діяльності закладу: медичну статистику, фінансування та безпосередню роботу фахівців закладу.

Домінуючим завданням роботи колективу КЗ «ЦПМСД «Північний» РМР є збереження здоров’я населення, підтримання якості життя та активного довголіття.

 

    Інформація про НАЯВНІСТЬ МЕДИКАМЕНТІВ
   
Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Адреса електронної пошти: rivnerada.general@gmail.com
Телефонний довідник
Copyright © 1998-2022 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2022 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International