Новини за 05.01.2016

- Обговорюються зміни до проекту про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті

Управлінням транспорту і зв'язку підготовлено звіт про результати повторного відстеження регуляторного акта, проект рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13.10.2009 № 163 "Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" та розроблено проект рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про внесення змін до рішення виконкому від 13.10.2009 № 163 "Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування".
     Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу: Управління транспорту і зв'язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, м. Рівне, вул.Шевченка,45, тел.26-48-17, utiz-rivne@ukr.net.
     Проект рішення
     Звіт

Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Адреса електронної пошти: rivnerada.general@gmail.com
Телефонний довідник
Copyright © 1998-2021 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2021 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International