Інформація для учасників АТО
 Захисні споруди цивільної оборони м.Рівне
 Соціальний ролик 'Неможливе' про українську армію
 Соціальні відеоролики з питань енергоефективності
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Інформація для вимушених переселенців
Онлайн-оформлення допомоги при народженні дитини
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Протидія торгівлі людьми
Офіційний сайт управління економіки міста
Офіційний сайт управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій
Офіційний сайт управління освіти Рівненського міськвиконкому
Офіційний сайт управління культури і туризму
РОМТЦКтаСП
РІВНЕНСЬКА МІСЬКА ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
ОФIЦIЙНI ВЕБ-СТОРIНКИ
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Рівненська обласна державна адміністрація
Асоціація міст України
ЛІЧІЛЬНИК ВІДВІДУВАНЬ Спортивно-масові заходи, які проводяться у місті протягом року
Місто Рівне > Спорт і туризм > Спортивно-масові заходи, які проводяться у місті протягом року

    Найбільшим спортивним комплексним заходом, що відбувається в місті, є проведення чемпіонатів м.Рівного в залік Спартакіади міста з 15-ти видів спорту серед колективів фізичного виховання (баскетбол, волейбол, армспорт серед чоловіків та жінок, настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт, міні-футбол, стрільба кульова, легка атлетика, легкоатлетичний крос, плавання).

    Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту також проводяться спартакіади серед підліткових клубів за місцем проживанням, дошкільних навчальних закладів, спільно з управлінням освіти – спартакіада серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів та спартакіада серед школярів.

    Команда посадових осіб місцевого самоврядування м.Рівного приймає участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях серед держслужбовців.

    У місті функціонує Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, спільно з яким проводяться змагання, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей („Веселі старти дошкільнят”). Також спільно з міським ЦФЗН „Спорт для всіх” проводяться традиційні змагання, присвячені державним та місцевим святам (армспорт, гирьовий спорт, шашки-64, шахи, туристична смуга перешкод), „Тато, мама, я – шахово-шашкова сім’я”, „Тато, мама, я – спортивна сім’я”, змагання спортивних сімей підліткових клубів, змагання з гирьового спорту, армспорту, шахів, шашок-64, змагання на туристичній смузі перешкод. Проводяться змагання в місцях відпочинку та проживання населення (першість міста з міні-футболу серед дворових команд, змагання зі стрітболу, волейболу), змагання серед дітей з девіантною поведінкою.

    Проведено змагання «Веселі старти», де приймали участь учні ЗНЗ м.Рівного та їх батьки.

    Команда ЗОШ № 23 посіла 2 місце у регіональних змаганнях «Біола – Ігри чемпіонів».

    На виконання заходів щодо соціального захисту малозабезпечених та багатодітних сімей діє розпорядження міського голови від 17.10.2005 №1787-р. “Про безкоштовне відвідування міських спортивних споруд дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, дітьми з малозабезпечених та багатодітних сімей, інвалідами різних нозологій”. Вищезгаданим категоріям населення дозволяється безкоштовне відвідування видовищних фізкультурно-спортивних заходів, що відбуваються на КЗ «Стадіон Авангард», стадіоні СДЮШОР з футболу “Верес”, спортзалі ДЮСШ № 4.

    Дитячо-юнацькими спортивними школами №1, 2, 3, 4, 5, спеціалізованою дитячо-юнацькою школою олімпійського резерву з футболу “Верес”, підлітковими клубами спортивної спрямованості за місцем проживання постійно проводиться робота щодо залучення до занять фізичною культурою і спортом на пільгових умовах дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей; на методичних об’єднаннях управлінням освіти міськвиконкому систематично проводиться відповідна робота з вчителями фізичного виховання щодо подальшого залучення до занять фізичною культурою дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, а саме їх активної участі в міських спортивних змаганнях.

    Мешканці міста можуть займатися спортом на базі підліткових клубів „Олімпія” (проспект Миру,4), „Імпульс” (вул. Гагаріна, 47), „Олімп” (проспект Миру, 8). Крім того, функціонують ще 14 підліткових клуби за місцем проживання різного напрямку роботи.

    У літній період у приміських таборах проведено різноманітні фізкультурно-оздоровчі та реабілітаційні заходи з дітьми різного віку.

    Згідно з календарем фізкультурно-спортивних заходів, відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту проведено спортивні заходи для ветеранів: НТЗ з футболу, волейболу, ветеранські команди з цих видів спорту беруть участь у регулярному чемпіонаті області серед ветеранів. Збірні міські команди ветеранів прийняли участь у чемпіонаті області серед ветеранів з плавання, Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу.

    У рамках Програми розвитку фізичної культури та спорту на період до 2012 року в місті Рівному проведено наступні традиційні змагання:

 • кубок Рівного з легкої атлетики;
 • зимова відкрита першість міста Рівного з футболу, присвячена пам’яті В.Шморгуна (взяло участь 36 команд), змагання з футболу серед юнаків, присвячені пам’яті С.Ісабєгова;
 • міські зональні та фінальні змагання на призи клубу „Шкіряний м’яч”;
 • чемпіонати м.Рівного з волейболу, плавання, стрільби кульової, міні-футболу, гирьового спорту, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, армспорту, шахів, шашок, баскетболу, настільного тенісу;
 • кубки міста з міні-футболу, футболу, баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, стрітболу, регбі;
 • міжнародні змагання з легкоатлетичних естафет, присвячені пам’яті В.Завацького;
 • міжнародний турнір з боксу пам’яті А.Яндали;
 • міжнародний турнір з гандболу «Кубок Полісся»;
 • міжнародний турнір з баскетболу «Дружба»;
 • турнір серед учнів ЗНЗ з баскетболу «Кубок В.Логвися»;
 • турнір серед працівників ЗНЗ м.Рівного з волейболу «Кубок В.Ковтуна»;
 • футбольний турнір «Кубок майбутніх чемпіонів», в якому прийняло участь 34 команди, сформовані з учнів молодших класів ЗНЗ міста.

    Профінансовано навчально-тренувальні збори з легкої атлетики, гандболу, футболу, регбі, плавання, дзюдо, боксу, туризму.

    Постійно надавалась організаційно-фінансова допомога в проведенні календарних ігор чемпіонатів та першостей України з баскетболу за участю команди „БК-93 „Пульсар", БК „Сузір’я”, міні-футболу за участю команди МФК „Рівне", футболу за участю команди „Верес", регбі за участю команди РК „Рівне", гандболу за участю команди ГК „Рівне", волейболу за участю команди „Реґіна", бейсболу та софтболу за участю софтбольно-бейсбольного клубу «Західний Вогонь».

    Вихованці СДЮШОР з футболу „Верес” (2 команди) беруть участь у чемпіонаті України з футболу серед команд Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

    Функціонують спеціалізовані класи з футболу, волейболу, дзюдо в Рівненському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів спеціалізована спортивна школа» № 26.

    Управлінням охорони здоров’я спільно з обласним лікарсько-фізкультурним диспансером постійно проводиться обслуговування змагань в місті Рівному, розроблено організаційні заходи щодо забезпечення належного лікарського контролю за станом здоров’я вихованців спортивних шкіл та провідних спортсменів міста. Покращено систему медичного догляду та диспансеризації обліку інвалідів-спортсменів всіх нозологій. При необхідності спортсмени проходять медичну реабілітацію в міських лікувально-профілактичних закладах.

    У місті функціонує обласний центр інвалідного спорту “Інваспорт”, обладнаний спеціальними пристосуваннями для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-реабілітаційної роботи з інвалідами, який проводить відповідну роботу і з міськими інвалідами-спортсменами. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому співпрацює з облцентром “Інваспорт” зокрема:
    - для проведення тренувальних занять та оздоровлення спортсменів-інвалідів безкоштовно надається для користування міська спортивна база: футбольне поле СДЮШОР з футболу „Верес”, плавальні басейни ДЮСШ №2, ДЮСШ №3, Рівненської гуманітарної гімназії; поле КЗ «Стадіон Авангард», ігровий зал ДЮСШ №4. Для спортсменів облцентру Інваспорт проведено змагання „Тато, мама, я – спортивна сім’я ”, турнір з більярду, змагання «Повір в себе»

Вхід
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ
Громадський бюджет м.Рівного
Електронні звернення
Депутати на мапі міста
Гуманітарна карта міста
Карта Рівного з маршрутами та зупинками

Пасажирський транспорт загального користування On-Line

 Графіки руху

Перелік перевізників м.Рівне
Єдиний державний веб-портал відкритих даних
Бюджет міста
Наявність медикаментів у лікувально-профілактичних закладах Рівного
Захисні споруди м.Рівного
АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ
Центр надання адміністративних послуг
Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг
ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО при Рівненській ОДА
 Реєстрація на чергу в ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
 ЧЕРГОВІСТЬ ОТРИМАННЯ ЖИТЛА ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В М.РІВНЕ
 Комунальні тарифи
 Дислокація житлового фонду
 МІСЬКІ ПРОГРАМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
 Як створити ОСББ?
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ТА ІНШІ ПЛАНИ МІСТА
Генеральний та інші плани міста
МАПА МІСТА
Мапа міста
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Фотогалерея
ВЕБ-КАМЕРИ
Веб-камери нашого міста
Рівненський зоопарк
Тижневик "7 ДНІВ" – новини рівного
Перший інформаційний канал
ПОСИЛАННЯ НА НАШ САЙТ
Кнопка розміром 150х65 пікселів
Кнопка розміром 88x31 пікселів
   
Адреса Рівненської міської ради та її виконавчого комітету: вул.Соборна, 12а, м.Рівне, Україна, 33028
Адреса електронної пошти: rivnerada.general@gmail.com
Телефонний довідник
Copyright © 1998-2019 Відділ автоматизації інформаційного забезпечення і управління. Всi права застережено.
Copyright © 2000-2019 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International